Wypożyczeni: Kucharczyk strzela, Trochim osłabia zespół

Fumen - Wiadomość archiwalna

W ostatnim meczu tego sezonu Michał Kucharczyk wpisał się na listę strzelców w meczu z OKS 1945 Olsztyn oraz zaliczył asystę. Tym samym wypożyczony z Legii do Świtu Nowy Dwór Mazowiecki napastnik zaliczył 13. bramkę w 25 spotkaniach. Znacznie gorzej zaprezentował się Wojciech Trochim, który przedwcześnie musiał opuścić plac gry z powodu czerwonej kartki. W efekcie jego Bałtyk Gdynia doznał dotkliwej porażki.

Wypożyczeni legioniści
Kucharczyk Michał (Świt Nowy Dwór Maz.) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z OKS 1945. Strzelec bramki w 74. minucie na 1-0. Ponadto zaliczył asystę przy trafieniu Dariusza Zjawińskiego. Ukarany żółtą kartką.
Małkowski Łukasz (Ruch Radzionków) - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Miedzią Legnica
Świdzikowski Maciej (Radomiak Radom) - 120 minut w przegranym 3-4 po rzutach karnych meczu z Pogonią Siedlce w ramach półfinału Wojewódzkiego Pucharu Polski. W regulaminowym czasie gry było 1-1.
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - do 43. minuty w przegranym 0-4 meczu z Unią Janikowo. Ukarany dwiema żółtymi, a w konsekwencji czerwoną kartką przy stanie 0-0.