31 lipca odbędzie się dzień otwarty na Legii, 6.08 prezentacja drużyny - fot. Bodziach
REKLAMA

31 lipca dzień otwarty, 6 sierpnia prezentacja drużyny

Bodziach, źródło: TVN Warszawa / własne - Wiadomość archiwalna

Tydzień przed meczem otwarcia nowego stadionu, obiekt przy ulicy Łazienkowskiej będą mogli zobaczyć wszyscy chętni. Na sobotę, 31 lipca zaplanowano dzień otwarty, który potrwa od godziny 10 do 18. Wstęp na stadion tego dnia będzie bezpłatny. Kibice zostaną wpuszczeni na trybuny i będą mogli na własne oczy przekonać się, jak prezentuje się nowy stadion z różnych sektorów.

Tego dnia klub z Łazienkowskiej planuje także atrakcje dla najmłodszych oraz możliwość zwiedzania klubowego muzeum. Przypomnijmy, że zwiedzanie stadionu Legii możliwe jest także w każdy weekend lipca. W przypadku akcji organizowanej przez Fundację Centrum Europy przy współpracy z Klubem Miłośników Komunikacji Miejskiej i KP Legia Warszawa, liczba miejsc jest mocno ograniczona.

Natomiast dzień przed meczem z Arsenalem, w piątek 6 sierpnia odbędzie się oficjalna prezentacja drużyny Legii przed sezonem 2010/11. Wstęp na prezentację będzie bezpłatny, a uczestniczyć w nim będą mogli wszyscy posiadacze Kart Kibica. Fani będą mogli zobaczyć pokaz sztucznych ogni przygotowany przez profesjonalną firmę. Początek uroczystości zaplanowano na godzinę 20:30.31 lipca odbędzie się dzień otwarty na Legii, 6.08 prezentacja drużyny - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.