Jakub Kosecki ma zostać wypożyczony do ŁKS-u - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Kosecki w przyszłym tygodniu w ŁKS-ie? Łodzianie chcą Gizę i Komorowskiego

Bodziach, źródło: Przegląd Sportowy / Gazeta Wyborcza / własneWiadomość archiwalna>

Do ŁKS-u Łódź trafili już Marcin Mięciel i Marcin Smoliński, którym wygasły umowy z Legią, a możliwe, że w najbliższych dniach do Łodzi trafią zawodnicy, którzy mają ważne kontrakty z Legią - Jakub Kosecki, Piotr Giza i Marcin Komorowski.
Koseckim interesują się również Ruch Chorzów i Ruch Radzionków, ale prawdopodobnie właśnie do ŁKS-u wypożyczony zostanie najlepszy piłkarz minionego sezonu Młodej Ekstraklasy.

"Niewykluczone, że na początku przyszłego tygodnia do zespołu trafią dwaj kolejni piłkarze" - powiedział Tomasz Kłos, menedżer ŁKS-u. Jednym z nich ma być właśnie Kosecki. Tymczasem Gazeta Wyborcza informuje, że Kłos chętnie widziałby w I-ligowcu Piotra Gizę i Marcina Komorowskiego, których w Legii najpewniej czekałaby ławka rezerwowych. Jeśli na Łazienkowską wpłynie oferta na tych dwóch zawodników, powinna zostać zaakceptowana.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.