REKLAMA

Piłkarze Pogoni cieszą się z wylosowania Legii

źródło: pogon.v.pl - Wiadomość archiwalna

We wtorek wylosowano pary 1/16 finału Pucharu Polski. Legia zagra w Szczecinie z Pogonią. Po raz ostatni obydwa zespoły zmierzyły się w maju 2007 r. Piłkarze Pogoni nie ukrywają zadowolenia z losowania. "Cieszę się, że wylosowaliśmy w Pucharze Polski Legię, która jest dobrym oraz renomowanym klubem.
To również wspaniała wiadomość dla zaprzyjaźnionych kibiców. Zapowiada się interesujący mecz. Mam nadzieję, że staniemy na wysokości zadania i zagramy bardzo dobry mecz. Na pewno będzie to fajne widowisko" – powiedział Marcin Woźniak.

"Muszę przyznać, że liczyłem na Legię, Wisłę Kraków albo Polonię Warszawa. Skrycie jeszcze myślałem, aby trafić na Cracovię, w której grałem przez wiele lat. Marzymy o grze w Ekstraklasie, a mecz z Legią będzie doskonałym testem, czy nadajemy się do grania na takim etapie rozgrywek. Grałem przez pewien czas dla Legii i wiem, czego w tym klubie wymaga się od zawodników. Chciałbym, abyśmy mieli jeszcze częściej możliwość rozgrywania takich spotkań. Z całą pewnością jest to mecz przyjaźni dla kibiców. Mam nadzieję, że będziemy mieli przyjemność grania dla pełnych trybun, tak jak Reprezentacja Polski z Kamerunem. Wierzę w to, że będzie wspaniała atmosfera. Jestem bardzo zadowolony, a przeciwnika mamy z najwyższej półki" – stwierdził były piłkarz Legii, Marcin Bojarski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.