Akcja klubu: Ja kocham Legię

Woytek - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa, przy współpracy z Fundacją Centrum Europy, rozpoczyna nowy program edukacyjny skierowany do uczniów warszawskich szkół podstawowych - "Ja kocham Legię". Na wycieczki dzieci będą jeździły amerykańskim, szkolnym autobusem. W programie jest zwiedzanie nowego stadionu w towarzystwie przewodnika, poznawanie historii klubu, spotkania z piłkarzami czy wizyta w szatni.

"Chcemy zaszczepiać miłość do Legii już od najmłodszych lat. Jestem przekonana, że każdy kto raz nas odwiedzi, zostawi tu serce na całe życie!" – mówi Danuta Kowalska, Dyrektor Marketingu i Komunikacji Legii Warszawa.

Każdy uczestnik akcji otrzyma od klubu Legii prezent - legijny odblask do tornistra z napisem "Ja kocham Legię". "Odblask będzie dbał o bezpieczeństwo dzieci na drodze oraz przypominał im o Legii" - dodaje Danuta Kowalska.

Szefowa legijnego marketingu zapewnia, że nie jest to ostatnia taka akcja organizowana przez klub.

Początek akcji zaplanowano na 21 września. Wycieczki będą odbywały się dwa razy w tygodniu i potrwają do połowy grudnia. Wycieczki są bezpłatne. Transport dzieci i opiekunów (nauczyciele, rodzice) ze szkoły na stadion zapewnia Legia.

Informacje szczegółowe

- o przebieg każdej z wycieczek zadbają koordynator przejazdu oraz przewodnik stadionowy wyznaczeni przez organizatorów;
- wycieczki będą się odbywały w dni powszednie – we wtorki i w czwartki;
- klub oferuje dwie godziny rozpoczęcia wycieczki – godzinę 8:00 lub 12:00 (możliwość drobnych korekt po indywidualnym uzgodnieniu);
- w jednym przejeździe może wziąć udział około 40 osób (uczniowie i opiekunowie);
- wycieczka wraz ze zwiedzaniem potrwa około 3 godzin
- maksymalna liczba uczniów biorących udział w jednym przejeździe wynosi 45

Harmonogram wycieczki
- odbiór klasy spod szkoły i przejazd na stadion Legii;
- zwiedzanie stadionu;
- spotkanie z przedstawicielem Komedy Stołecznej Policji na temat bezpieczeństwa na stadionie
- wręczenie upominków i zakończenie zwiedzania;
- wizyta w sklepie kibica;
- przejazd powrotny spod stadionu do szkoły.

Więcej informacji i rejestracja wycieczki on-line

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.