ME: Legia 1-1 Zagłębie (foto + video)

Mishka - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Młodej Legii zremisowali 1-1 z Zagłębiem Lubin. Gola dla legionistów w doliczonym czasie gry zdobył Piotr Giza. W 40. minucie Adrian Błąd trafił do bramki strzeżonej przez Szumskiego, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. Kilka minut po przerwie strzałem z dystansu popisał się Piotr Giza. Niestety, piłka uderzyła w poprzeczkę.

Fotoreportaż z meczu - 62 zdjęcia Woytka

Fotoreportaż z meczu - 34 zdjęcia Hagiego

W wyjściowym składzie legionistów znalazło się trzech piłkarzy odsuniętych od pierwszego zespołu - Maciej Iwański, Piotr Giza i Jakub Wawrzyniak.

W 69. minucie w starciu z Wawrzyniakiem ucierpiał bramkarz gości, Konrad Forenc. Trzymającemu się za głowę piłkarzowi udzielano pomocy medycznej w karetce. Grę przerwano na kilka minut. Tuż po jej wznowieniu goście zdobyli bramkę. Remis zapewnił legionistom w ostatnich minutach spotkania Piotr Giza, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową skierował piłkę do siatki.

Legia Warszawa 1-1 (0-0) Zagłębie Lubin