Do zamontowania nad trybuną zachodnią pozostały już tylko dwa płaty membrany - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Brakuje tylko dwóch płatów membrany

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Prace przy budowie czwartej trybuny stadionu Legii idą pełną parą. W niedzielę gotowe były już cztery płaty membrany - po dwa od strony studia telewizyjnego i trybuny północnej. Do rozłożenia pozostały już tylko dwa ostatnie płaty na samym środku.
Właśnie pod środkowym dźwigarem cały czas znajduje się wieżyczka podtrzymująca, która w najbliższych dniach zostanie rozebrana. Mecz z Górnikiem był pierwszym rozegranym przy oświetleniu w całości zamontowanym w dachu.

Cały czas trwają zaawansowane prace przy wykończaniu pomieszczeń pod trybuną oraz dróg prowadzących na nową trybunę Krytą. Rozpoczęły się również pracy przy budowie boiska bocznego. Z jego terenu usunięto sprzęt i materiały budowlane. Murawa będzie naturalna, ale wyposażona w system ogrzewania; zainstalowane zostanie również sztuczne oświetlenie.fot. Mishka


fot. Raffi

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.