Fanom Górnika nie pozwolono wnieść sektorówki na stadion Legii - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Koniec z sektorówkami w sektorze gości? Nadal brak depozytów

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Nie pierwszy już raz kibice gości odwiedzający stadion przy Łazienkowskiej mają zastrzeżenia do sposobu wpuszczania ich na stadion. Po meczu z Lechem, poznaniacy mieli pretensje głównie do respektowania regulaminu stadionowego przez ochronę. Fanom Górnika nie pozwolono w niedzielę wnieść na stadion przygotowanej oprawy meczowej. Od dyrektora ds. bezpieczeństwa na stadionie Legii kibice KSG usłyszeli, że sektorówki na Legii są zakazane.

To efekt prezentacji przygotowanej przez kibiców Lecha. Poznaniacy po zaprezentowaniu jednej z nich (łącznie mieli cztery), urządzili pierwsze na naszym stadionie racowisko, które mocno zdenerwowało działaczy. Zabrzanie mieli także problem z wniesieniem flagi Wisłoki Dębica. Ochroniarze zgodnie twierdzili, że flag zgodowych na stadion Legii nie mogą wpuścić. Po długich negocjacjach płótno Wisłoki zawisło na ogrodzeniu pod studiem telewizyjnym. Warto dodać, że w niedzielę na nasz stadion nie wpuszczono 100 kibiców z Zabrza.

Na stadionie Legii nadal nie ma depozytu dla kibiców (dotyczy kibiców gospodarzy i gości). Przedmioty, których ochrona nie chce wpuścić na stadion, lądują na trawniku.Racowisko kibiców Lecha - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.