Na górnym poziomie Krytej montowane są barierki - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Stadion: Kolejne barierki, membrana i poliwęglan

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Przed meczem z Jagiellonią na Łazienkowskiej zamontowane zostaną już wszystkie płaty membrany dachowej, a to praktycznie przesądza oddanie w pierwotnym terminie całego stadionu do użytku. Na wiosnę na Łazienkowskiej mecze naszego zespołu dzięki temu będzie mogło oglądać na żywo 31 tysięcy widzów. Fotoreportaż z budowy - 18 zdjęć Mishki

Wczoraj naciągnięto piąty płat membrany dachowej i do rozkłożenia pozostał już tylko jeden. Zaczęto już także demontaż wieżyczki, podtrzymującej środkowy dźwigar na trybunie zachodniej. Przygotowane do montażu są już płaty poliwęglanowe. Te będą mocowane, podobnie jak na trzech pozostałych trybunach przed membraną, po to by przepuszczać naturalne światło, co jest istotne dla naturalnej nawierzchni, a jednocześnie, chroni kibiców przed opadami.

Trwa montaż barierek na górnych, skrajnych sektorach trybuny zachodniej, a na I piętrze montowany jest podwieszany sufit, w którym montowane będzie oświetlenie.

Fotoreportaż z budowy - 18 zdjęć Mishkifot. Mishka


Płaty poliwęglanowe będą wkrótce mocowane na kratownicach - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.