Jakub Wawrzyniak może rozglądać się za nowym klubem - fot. LegiaLive!

Wawrzyniak i Szałachowski mogą szukać nowych klubów

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Oprócz transferów do Legii, zimą może dojść także do paru roszad w drugą stronę. Nowych pracodawców mogą szukać Jakub Wawrzyniak i Sebastian Szałachowski, których umowy z naszym klubem obowiązują do końca czerwca przyszłego roku. Legia nie zamierza na razie proponować tym graczom przedłużenia kontraktów.

"Kubie Wawrzyniakowi i Sebastianowi Szałachowskiemu powiedzieliśmy, że jeśli nie uda im się zimą zmienić klubu i chcieliby zostać w Legii, wiosną muszą pokazać, że potrafią grać na poziomie, jaki nas zadowala" - mówi Gazecie Wyborczej wiceprezes Legii, Leszek Miklas.

Nowe kontrakty zaproponowano Wojciechowi Skabie, Maciejowi Iwańskiemu i Jakubowi Rzeźniczakowi. "Uznaliśmy, że to wciąż bardzo wartościowy zawodnik dla Legii i jeżeli tylko zechce, powinien kontynuować w niej karierę" - mówi Miklas o Iwańskim, który według wiceprezesa klubu wiele zrozumiał po odesłaniu do Młodej Legii. Wiadomo, że na Łazienkowskiej zostanie także jesienny "król asyst", Tomasz Kiełbowicz. "Kiełbowicz zostanie u nas niezależnie od dyspozycji. Jeśli będzie w stanie grać w przyszłym sezonie, to w roli zawodnika, jeśli nie - wówczas zostanie w sztabie szkoleniowym. To wspaniała osobowość" - przekonuje Miklas.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.