Jakub Rzeźniczak jest bliski porozumienia z Legią - fot. LegiaLive!
REKLAMA

Rzeźniczak raczej zostanie w Legii

źródło: Przegląd Sportowy/własne - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak jest bliski porozumienia się z Legią i podpisania nowego trzyletniego kontraktu z klubem z Łazienkowskiej. O sprawie pisze "Przegląd Sportowy", który informuje, że piłkarz powinien podpisać nową umowę z klubem jeszcze podczas zgrupowania na Cyprze. Dotychczas "Rzeźnik" zarabiał ok. 20 tys. miesięcznie. Zdaniem PS, w nowej umowie piłkarz może liczyć na 50-procentową podwyżkę.
Obecna umowa Rzeźniczaka z Legią obowiązuje do końca czerwca. W grudniu ubiegłego roku zawodnik odrzucił nową ofertę "wojskowych". Sprawa z prawym obrońcą była o tyle trudna, że Legia mogła go bardzo łatwo stracić. W obecnym kontrakcie była klauzula automatycznego przedłużenia przez klub, ale inny punkt ją znosił pod warunkiem wpłacenia przez piłkarza 50 tys. zł.

Pozyskaniem Rzeźniczaka miał być zainteresowany Józef Wojciechowski z Polonii Warszawa. Media informowały, że do gry włączył się także GKS Bełchatów. "Z żadnym klubem nie rozmawiałem, bo pierwszeństwo u mnie ma Legia. Dopiero gdybym nie doszedł do porozumienia w Warszawie, będę zastanawiał się nad innymi możliwościami" – zaprzeczał wszystkiemu w rozmowie z LL! sam piłkarz.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.