Miejsca biznesowe znajdować się będą 1 poziom poniżej lóż VIP - fot. Bodziach
REKLAMA

10 i 15 tysięcy za sezonowy karnet w klubie biznesowym

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Ostatnio Marek Drabczyk informował o sprzedaży większości miejsc w 12-osobowych lóż VIP, znajdujących się na trybunie zachodniej (III i IV piętro). Trwa sprzedaż miejsc w klubie biznesowym - LL! jako pierwsza przedstawia ofertę skierowaną przez klub do kibiców preferujących komfort i wygodę. Klub Piłkarski Legia ma do rozprowadzenia 168 miejsc w Gold Clubie i 800 miejsc w Silver Clubie.
Miejsca na trybunie zachodniej na cały sezon 2011/12 kosztują odpowiednio 10 i 15 tysięcy złotych.

Co kibice dostaną w zamian? Przy zakupie pakietu Gold Club, dla kibica przygotowana zostanie: karta członkowska Gold Club, miejsce w środkowej części sektora 100-VIP, stolik w wydzielonej części klubu biznesowego, drink na powitanie wraz z propozycją wyszukanego menu w formie ciepłego i zimnego bufetu z atrakcjami w postaci 'show cooking', open bar - piwo i wino, darmowa prenumerata klubowego miesięcznika, 20% rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie, zniżki przy najmie sal konferencyjnych.

Oferta Silver Club obejmuje m.in.: srebrną kartę członkowską, menu w formie zimnego i ciepłego bufetu, open bar - piwo, wino i napoje bezalkoholowe, zniżki na wynajem sal konferencyjnych, 15% rabatu na zakupy w oficjalnym sklepie.

Promocja do końca lutego
Legia zachęca do kupowania miejsc biznesowych do końca lutego - wtedy w promocyjnej cenie można otrzymać miejsce na trybunie wschodniej (do czasu otwarcia zachodniej), a następnie zachodniej już w rundzie wiosennej. W takim przypadku koszt na trzy rundy kosztuje odpowiednio 17,5 (Gold) i 12 tysięcy złotych (Silver).

Klub nie zamierza sprzedawać karnetów Gold Club tylko na rundę wiosenną. Tymczasem abonament srebrny na wiosnę kosztuje 4500 złotych - obejmuje 8 meczów ligowych, spotkanie 1/4 i ew. 1/2 finału PP. Możliwy jest także zakup na raty - 50% w momencie zakupu, druga połowa płatna do 31 lipca.

Zakupienie dwóch karnetów Gold lub czterech Silver gwarantuje nabywcom jedno miejsce parkingowe. Miejsca w klubie biznesowym znajdują się bezpośrednio pod lożami VIP - miejsca "złote" są na środku, po bokach - "srebrne". Cały sektor przeznaczony dla Gold i Silver Club jest oddzielony od skrajnych sektorów (dla "zwykłych" kibiców) niewielką barierką.Pod lożami VIP znajdować się będą miejsca biznesowe (miejsca zafoliowane) - na środku Golden Club, po bokach Silver Club - fot. BodziachObecnie miejsca dla gości klubu biznesowego są chronione folią - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.