REKLAMA

GKS nie odsunie Gola od pierwszej drużyny?

Bodziach, źródło: własne / Fakt - Wiadomość archiwalna

Janusz Gol będzie piłkarzem Legii od 1 lipca. Nadal nie wiadomo, gdzie pomocnik związany do końca czerwca kontraktem z GKS-em Bełchatów, będzie grał na wiosnę. Co prawda bełchatowianie zapowiadali, że piłkarza przesuną do zespołu Młodej Ekstraklasy, ale ostatnie wypowiedzi trenera Bartoszka są już spokojniejsze.
Warto przypomnieć, że jeszcze niedawno GKS nie wyobrażał sobie drużyny bez gola. "My go potrzebujemy bardziej niż te 100 tysięcy euro od Legii. Chcemy powalczyć o miejsce pucharowe, a Janusz ma nam w tym pomóc" - mówił nie tak dawno prezes GKS-u, Jacek Zatorski.

Gol nie poleciał z GKS-em na Cypr, ale trenował w tym czasie z reprezentacją Polski w Portugalii. Nawet dłużej niż początkowo planowano, bo Franciszek Smuda postanowił zostawić gola do końca obozu, wiedząc że w przeciwnym razie czekają Gola treningi z młodzieżą. "Liczyłem na Janusza w rundzie wiosennej, a teraz mamy problem. Dobrze, że trener Franciszek Smuda zostawił go na zgrupowaniu reprezentacji w Portugalii dłużej. Mam czas na przemyślenia i znalezienie wyjścia z tej sytuacji" - stwierdził na łamach Faktu Bartoszek.

Niewykluczone więc, że trener GKS-u zmieni zdanie i będzie stawiał wiosną na Gola. Możliwy jest też taki wariant, że oba kluby dogadają się w sprawie transferu (GKS chce o 50 tysięcy euro więcej niż oferuje Legia) i Gol trafi na Łazienkowską jeszcze przed startem rundy rewanżowej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.