REKLAMA

Gol w Legii już zimą?

źródło: Gazeta Wyborcza Łódź/własne - Wiadomość archiwalna

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", nie jest wykluczone, że pozyskany przez Legię Janusz Gol już teraz dołączy do drużyny z Łazienkowskiej. Wczoraj GKS Bełchatów zdecydował, że nie przesunie swojego pomocnika do zespołu Młodej Ekstraklasy. "Z tego, co wiem, temat transferu do Legii jeszcze zimą wcale nie jest zamknięty. Uznaliśmy więc, że nie ma sensu wysyłać go do Młodej Ekstraklasy" – mówi trener Maciej Bartoszek.
Gol związał się z Legią trzyletnią umową, ale wiosnę ma spędzić w GKS-ie Bełchatów. Piłkarzem Legii zostanie dopiero 1 lipca. Bełchatowianie odrzucili bowiem ofertę z Warszawy na wykupienie zawodnika już teraz. Media informowały, że sprawa rozbiła się o 50 tys. euro. "Wojskowi" proponowali 100 tys. euro, a bełchatowianie chcieli 150 tys. euro. Jeżeli Gol wiosnę spędzi w Bełchatowie, to GKS nie dostanie za swojego piłkarza nawet złotówki.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.