Wypożyczeni i testowani: Machnowskij zakończył testy w Obołoni

Konstiantyn Machnowskij w ostatnich dniach zagrał w dwóch sparingach Obołoni Kijów, w każdym stawał między słupkami po przerwie. Testy rezerwowego bramkarza Legii w ukraińskim klubie dobiegły końca. Teraz obie strony muszą dojść do porozumienia w sprawie gry "Kostii" w Kijowie przynajmniej do końca sezonu.
Grali także pozostali wypożyczeni legioniści. Adam Banasiak zdobył w ostatniej minucie zwycięską bramkę w sparingu z Chojniczanką.

Wypożyczeni i testowani:
Banasiak Adam (Stilon) - 90 minut i gol w wygranym 2-1 sparingu z Chojniczanką
Górski Maciej (Stilon) - 45 minut w wygranym 2-1 sparingu z Chojniczanką
Kosecki Jakub (ŁKS) - 74 minuty w wygranym 2-1 sparingu z Koroną
Machnowskij Konstiantyn (Obołoń Kijów) - 45 minut w zremisowanym 1-1 sparingu Obołoni Kijów z FK Mińsk oraz 45 minut w przegranym 0-1 sparingu z Andżi
Majkowski Kamil (Pogoń) - 60 minut w wygranym 2-0 sparingu z Wołyniem Łuck
Mikołajczak Radosław (Stilon) - 90 minut w wygranym 2-1 sparingu z Chojniczanką
Trochim Wojciech (Sandecja) - 45 minut w zremisowanym 1-1 sparingu z Dolcanem
Zbozień Damian (Sandecja) - 90 minut w zremisowanym 1-1 sparingu z Dolcanem