Jakub Rzeźniczak - fot. turi
REKLAMA

Rzeźniczak: Nabrałem pewności siebie

Bodziach, źródło: Fakt - Wiadomość archiwalna

Jakub Rzeźniczak bardzo dobrze rozpoczął rundę wiosenną. Nasz prawy obrońca coraz częściej angażuje się w akcje ofensywne, a jego dośrodkowania są precyzyjne. Wielce prawdopodobne, że Rzeźniczak dostanie powołanie do kadry na mecze z Litwą i Grecją. Czy uda mu się wygryźć ze składu Łukasza Piszczka z Borussii Dortmund?
"Jeśli dostanę powołanie, będę się bardzo cieszył i zrobię wszystko, żeby pokazać się trenerowi z dobrej strony. Nie myślę o tym, żeby wygryźć Łukasza ze składu. To pewny punkt Borussii, jego klub ma na wyciągnięcie ręki mistrzostwo Niemiec. W moim przypadku najważniejsze, żeby do tej reprezentacji się w ogóle dostać" - mówi Faktowi legionista.

Rzeźniczak był najbardziej chwalonym piłkarzem po zimowych przygotowaniach przez sztab szkoleniowy Legii. Co najbardziej udało się poprawić? "Poprawiłem grę do przodu, nabrałem pewności siebie. Nigdy wcześniej nie miałem odwagi, żeby wdawać się w dryblingi ani oddawać strzały. Teraz czuję, że ciągle stać mnie na więcej. Odblokowałem się psychicznie, nie mam żadnych problemów ani zmartwień. Zostaje tylko skupić się na treningach i zasuwać" - przekonuje nasz zawodnik, który wierzy, że dziś cały zespół zagra z takim zaangażowaniem jak w meczu z Polonią.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.