Wypożyczeni: Żółta kartka Zboźnia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Damian Zbozień jako jedyny z wypożyczonych legionistów mógł się cieszyć ze zwycięstwa schodząc z murawy. Jednak obecny gracz Sandecji ujrzał żółtą kartkę za faul w polu karnym. Natomiast Piotr Augustyniak, Jakub Kosecki oraz Kamil Majkowski nie mieli udziału wygranych spotkaniach swoich ekip. Trio Banasiak, Górski, Mikołajczak zagrało w zremisowanej potyczce Stilonu.

Wypożyczeni legioniści
Augustyniak Piotr (Kotwica) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Chemikiem Police
Banasiak Adam (Stilon) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Niecieczą
Górski Maciej (Stilon) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Niecieczą
Kosecki Jakub (ŁKS) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Łęczna
Machnowskij Kostiantyn (Obołoń Kijów) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Arsenałem Kijów
Majkowski Kamil (Pogoń Szczecin) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z Dolcanem Ząbki
Mikołajczak Radosław (Stilon) - do 76. minuty w zremisowanym 0-0 meczu z Niecieczą
Wasikowski Piotr (Zawisza) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Ruchem Zdzieszowice
Zbozień Damian (Sandecja) - od 69. minuty w wygranym 6-2 meczu z Kolejarzem Stróże. Ukarany żółtą kartką za sprokurowanie rzutu karnego.