Oświetlona trybuna zachodnia - fot. LegiaLIVE!
REKLAMA
REKLAMA

Oświetlona trybuna zachodnia, jupitery na bocznym

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Budowa stadionu Legii dobiegła końca, teraz prowadzone są ostatnie poprawki. Później rozpoczną się prace m.in. przy wyposażaniu restauracji dla VIP-ów, bowiem wykonawca stadionu miał wykonać jedynie wszystkie instalacje, bez wyposażania je w odpowiedni sprzęt. Podobnie jest w innych pomieszczeniach, które będą wykończane już po odbiorze całego stadionu przez wszystkie instytucje.

Podświetlony stadion Legii od strony zachodniej, co musicie przyznać, prezentuje się naprawdę efektownie. Testy oświetlenia całego obiektu przeprowadzono w środę o godzinie 20. Dzięki jego instalacji treningi i mecze drużyn młodzieżowych będą się teraz mogły odbywać nawet wieczorem.

Przypomnijmy, że to jedyna trybuna, w przypadku której zachowano częściowo dawny charakter (m.in. część elewacji). Prawidłowo działa już także oświetlenie boisk bocznych. Pierwszy mecz przy sztucznym świetle na boisku ze sztuczną nawierzchnią rozegrano właśnie w ostatnią środę.


fot. Raffi

przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.