fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Rozpoczął się odbiór czwartej trybuny

źródło: PAP - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek rozpoczęły się procedury odbiorów na zachodniej trybunie stadionu Legii. Pierwsi na obiekt wkroczyli przedstawiciele Sanepidu. "Jest szansa, że trybuna zostanie oddana do użytku 11 maja" - poinformował PAP dyrektor WOSiR Janusz Kopaniak.

Po pracownikach Państwowej Inspekcji Sanitarnej, obiekt sprawdzą przedstawiciele straży pożarnej i Państwowej Inspekcji Pracy. Ostatecznej oceny wykonanych prac dokona Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

"Jestem umiarkowanym optymistą, ponieważ mamy miesiąc i jeśli wszystko przebiegnie po naszej myśli, to 11 maja przekażemy czwartą trybunę użytkownikowi. Oczywiście plany może nam pokrzyżować ujawnienie ewentualnych usterek. Wiele wskazuje jednak na to, że wykonawca wykazał się odpowiednią jakością prac" - powiedział dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Janusz Kopaniak.

Zakończenie odbiorów 10 maja oznaczałoby, że pierwszym możliwym meczem, na którym kibice zasiądą na zachodniej trybunie, byłoby spotkanie z Wisłą Kraków w 28. kolejce.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.