Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka
fot. Mishka
Poniedziałek, 11 kwietnia 2011 r. godz. 16:14

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Rozpoczął się odbiór czwartej trybuny

źródło: PAP

W poniedziałek rozpoczęły się procedury odbiorów na zachodniej trybunie stadionu Legii. Pierwsi na obiekt wkroczyli przedstawiciele Sanepidu. "Jest szansa, że trybuna zostanie oddana do użytku 11 maja" - poinformował PAP dyrektor WOSiR Janusz Kopaniak.

Po pracownikach Państwowej Inspekcji Sanitarnej, obiekt sprawdzą przedstawiciele straży pożarnej i Państwowej Inspekcji Pracy. Ostatecznej oceny wykonanych prac dokona Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego.

"Jestem umiarkowanym optymistą, ponieważ mamy miesiąc i jeśli wszystko przebiegnie po naszej myśli, to 11 maja przekażemy czwartą trybunę użytkownikowi. Oczywiście plany może nam pokrzyżować ujawnienie ewentualnych usterek. Wiele wskazuje jednak na to, że wykonawca wykazał się odpowiednią jakością prac" - powiedział dyrektor Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Janusz Kopaniak.

Zakończenie odbiorów 10 maja oznaczałoby, że pierwszym możliwym meczem, na którym kibice zasiądą na zachodniej trybunie, byłoby spotkanie z Wisłą Kraków w 28. kolejce.


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!