fot. Bodziach
REKLAMA

Klub oburzony okrzykami na Widzew

źródło: KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Poniżej prezentujemy treść komunikatu Zarządu KP Legia Warszawa odnośnie okrzyków kierowanych w stronę kibiców i piłkarzy Widzewa Łódź podczas piątkowego spotkania rozegranego przy Łazienkowskiej:

"Zarząd Legii Warszawa wyraża oburzenie wobec haniebnych "zaśpiewek" "kibiców" naszego Klubu skierowanych do Kibiców oraz Klubu Widzew podczas wczorajszego meczu.

Wykrzyczane wczoraj teksty były niedopuszczalne i tak po ludzku niegodne. Dowodzą tego, iż osoby odpowiedzialne wczorajszego zachowania nie tylko nie mają elementarnego poczucia wstydu, kultury i wyczucia ale także daleki jest im prawdziwy duch kibicowski, a ostatnią rzeczą, która ich interesuje to doping i emocje związane z piłką nożną w ogóle.

Ponownie pragniemy zapewnić wszystkich prawdziwych Kibiców, iż nie będzie naszej zgody na takie zachowania, a odpowiedzialnych takich chuligańskich demonstracji będziemy, korzystając z zapisów monitoringu identyfikować oraz karać.

Z poważaniem,
Zarząd Legii Warszawa"


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.