Grali przyjaciele

Piłkarze Olimpii Elbląg doznali wstydliwej porażki w prestiżowym meczu ze Stomilem w Olsztynie. Olimpia po piątej porażce w sezonie (wszystkie na wyjazdach) spadła na drugie miejsce w tabeli. Walka o awans zapewne będzie trwała do ostatniej kolejki. Zagłębie tylko zremisowało z bezpośrednim rywalem w walce o awans. Tymczasem Pogoń w sparingowym meczu pokonała swoich juniorów 6-1, a jedną z bramek zdobył Kamil Majkowski.

II liga: Stomil Olsztyn 4-0 Olimpia Elbląg
Tak fatalnego występu Olimpii chyba nie spodziewał się nikt. Elblążanie przegrali w Olsztynie w prestiżowym meczu ze Stomilem 0-4! Już do przerwy gospodarze prowadzili 3-0, a wynik ustalony został trzy minuty przed końcem spotkania. Olimpia spadła na drugie miejsce w tabeli i traci 2 punkty do Okocimskiego, mając jeszcze punkt przewagi nad Wisłą Płock. Do zakończenia sezonu pozostało 6 kolejek.

II liga: Zagłębie Sosnowiec 0-0 Miedź Legnica
W obecności 3,5 tysiąca widzów Zagłębie tylko zremisowało z Miedzią Legnica 0-0. Szkoda tym bardziej, że Miedź jest bezpośrednim rywalem w walce o awans i wygrana sosnowiczan mogła zmienić układ tabeli. W tym momencie Zagłębie traci do legniczan 5 punktów.