REKLAMA
REKLAMA

Bilety na mecz Polski z Argentyną

Mishka - Wiadomość archiwalna

Internetowa sprzedaż biletów na mecz Polska - Argentyna, który odbędzie się 5 czerwca o godz. 17:00 na stadionie Legii, rozpocznie się w piątek o godz. 17:00 poprzez stronę www.kupbilet.pl. W kasach stadionowych wejściówki dostępne będą od 24 maja.

Kasy czynne będą w dniach:
poniedziałek–piątek w godz. 11:00–19:00, sobota w godz. 11:00–17:00, niedziela w godz. 11:00–15:00.

Ceny biletów:
III kategoria: 90 zł (+ koszty przesyłki w sprzedaży internetowej)
II kategoria: 190 zł (+ koszty przesyłki w sprzedaży internetowej)
I kategoria: 250 zł (+ koszty przesyłki w sprzedaży internetowej)

Przy zakupie biletów na mecz Polska - Argentyna ze zniżek będą mogli skorzystać:
a) Rodzice lub opiekunowie z dziećmi. Za bilet II kategorii cenowej w sektorze rodzinnym dla osoby dorosłej zapłacą 90 zł, a za bilet dla dziecka 1 zł. Z promocji może skorzystać jeden lub dwoje rodziców (albo opiekunów prawnych) i dwoje dzieci urodzonych po 1.01.2000 r. Bilety dostępne będą jedynie w kasach.

b) Osoby powyżej 60 roku życia. Mogą kupić bilet we wszystkich kategoriach cenowych z 50% zniżką, zarówno przez Internet, jak i w kasach

c) Kobiety. Mogą kupić bilet we wszystkich kategoriach cenowych z 25% zniżką. Bilety dostępne będą jedynie w kasach.

d) Osoby niepełnosprawne. Osoba niepełnosprawna i jej opiekun mogą kupić bilety w cenie po 1 zł. Liczba miejsc dla osób niepełnosprawnych jest ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń: pok@legia.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.