Mariusz Walter w muzeum Legii - fot. Woytek
REKLAMA

Nie tylko Legia na sprzedaż?

Woytek, źródło: Puls Biznesu - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach prasa coraz częściej porusza temat sprzedaży Legii przez ITI. Obecnie holding medialny ma 100 procent udziałów w warszawskim klubie. Wśród potencjalnych zainteresowanych nabyciem Legii wymienia się T-Mobile, Marka Profusa, a nawet Gazprom. Teraz okazuje się, że to nie jedyne sprzedaże jakie szykowane są przez ITI.

Puls Biznesu informuje, że niemal pewna jest sprzedaż Multikina, które wcześniej było szykowane do debiutu giełdowego.

Trwają przygotowania do pozbycia się platformy cyfrowej "n", którą zainteresowany jest Canal Plus. Ponadto w Grupie Onet właśnie zwolniono 40 pracowników, co ma być przygotowaniem do sprzedaży tej części TVN.

Jak twierdzi Puls Biznesu, w warszawskich biurach koncernu pojawiło się już kilku inwestorów, m.in. przedstawiciele rosyjskiego giganta internetowego Yandeksu. Telewizją zainteresowany - według gazety - jest też rosyjski fundusz Renaissance oraz inni inwestorzy zza wschodniej granicy. Ale mówi się też o takich gigantach jak Time Warner.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.