Wypożyczeni: Zbozień dobił rywali

Fumen - Wiadomość archiwalna

Spośród pięciu wypożyczonych piłkarzy, tylko Damian Zbozień wybiegł na boisko w miniony weekend. Gracz Sandecji Nowy Sącz udanie pożegnał się z klubem, przypieczętowując zwycięstwo swego zespołu. Dla Zboźnia było to czwarte trafienie w obecnym sezonie.

Wypożyczeni legioniści:
Augustyniak Piotr (Kotwica Kołobrzeg) - nie grał w przegranym 1-2 meczu z Kaszubią Kościerzyna
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - nie grał w przegranym 1-5 meczu z Flotą Świnoujście
Majkowski Kamil (Pogoń Szczecin) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z GKS Katowice
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Czarnymi Żagań
Zbozień Damian (Sandecja Nowy Sącz) - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Strzelec gola na 3-1 w 78. minucie.