REKLAMA

Hokej: Legia na razie bez licencji

źródło: PZHLWiadomość archiwalna>

W poniedziałek w warszawskiej siedzibie PZHL odbyło się posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych PZHL. Komisja rozpatrzyła wszystkie nadesłane wnioski i zadecydowała, że na razie tylko jeden z zespołów I ligi (w której będą występować legioniści) otrzyma licencję na grę w sezonie 2011/12. Legia znalazła się w grupie klubów, które zostały wezwane do uzupełnienia dokumentów licencyjnych.

Licencje na sezon 2011/12 otrzymali:
PLH: JKH GKS Jastrzębie
I liga: MUKS Orlik Opole
PLHK: UKH Białe Jastrzębie, UKHK Unia Oświęcim
młodzieżowe: HUKS Warszawa, HUKS Niedźwiadki Gdynia, UKS MOSM Bytom, ŁKH Łódź, KTH KM Krynica i UKH Dębica.

Komplet dokumentów licencyjnych dostarczyły także trzy kluby PLH: TH Aksam Unia Oświęcim, MKS Cracovia Kraków i KH Sanok. W przypadku klubów z Oświęcimia i Krakowa decyzja o przyznaniu licencji została wstrzymana do czasu wpłacenia kwoty po 15 000 zł za każdą brakującą drużynę młodzieżową, na rzecz innego klubu hokejowego zajmującego się szkoleniem młodzieży i uczestniczącego w rozgrywkach pod auspicjami PZHL.
Decyzja ws. licencji dla KH Sanok będzie znana 4.07 br. po wyjaśnieniu przez WGiD PZHL kwestii zaległości finansowych wobec zawodników.

Do 29.06 br. następujące kluby zostały wezwane do uzupełnienia dokumentów licencyjnych: KS KTH Krynica, KS Toruń HSA, MMKS Podhale Nowy Targ, TMH Polonia Bytom, GKS Stoczniowiec, MKS Sokoły Toruń, MOSM Tychy, Legia Warszawa, RTH Zryw Ruda Śl., KS Cracovia 1906 i MUKS Naprzód Janów.

Do 31.07 br. następujące kluby zostały wezwane do uregulowania zaległości finansowych wobec PZHL, OZHL, sędziów, trenerów, zawodników: KS KTH Krynica, MMKS Podhale Nowy Targ, HC GKS Katowice, GKS Stoczniowiec Gdańsk, UKH Unia Oświęcim, MKS Sokoły Toruń, MUKS Naprzód Janów.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.