Kostiantyn Machnowskij znów gra w Legii - fot. Mishka

Machnowskij trenuje z Legią

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Po niespełna półrocznej przerwie do Warszawy powrócił Kostiantyn Machnowskij. Rundę wiosenną ukraiński bramkarz spędził w Obołoni Kijów, ale nie wystąpił w ani jednym meczu. "Kostia" do Legii dołączył w piątek i już w sobotę wystąpił w wewnętrznej gierce, w której Biali pokonali Czerwonych 2-1.

Machnowskij rozpoczął grę w składzie Czerwonych. W 21. minucie został zmieniony przez Marijana Antolovicia. W drugiej części sparingu "Kostia" od 53. minuty bronił barw Białych. W 65. minucie skapitulował po uderzeniu Tomasza Kiełbowicza z rzutu karnego.