Jakub Wawrzyniak - fot. Mishka
REKLAMA

Wawrzyniak: Mam oferty, ale chcę zostać w Legii

źródło: Polska The Times - Wiadomość archiwalna

Wraz z końcem czerwca wygasł kontrakt Jakuba Wawrzyniaka z Legią Warszawa. Mimo to obrońca nadal nie porozumiał się z "wojskowymi" w sprawie nowej umowy. "Trochę zaryzykowałem. Nie wiem, co dalej z tym kontraktem. Jest taka trochę dziwna sytuacja. Mam nadzieję, że trener i działacze podejmą decyzję na zgrupowaniu w Austrii" - mówi zawodnik w rozmowie z "Polska The Times".

"Wawrzynem" interesował się turecki Samsunspor, ale piłkarz kolejny sezon chciałby spędzić w barwach Legii. "Oferty są, i to dość poważne. Nie będę tego ukrywał. Ja jednak wierzę, że uda się znaleźć porozumienie z Legią. Chciałbym zostać w Warszawie" - mówi Wawrzyniak.

Wcześniej media informowały, że piłkarz porozumiał się już z Legią, a kością niezgody jest menadżer zawodnika. Porozumienie między klubem a graczem ma być wstrzymane do czasu, gdy ten będzie miał nowego menadżera. Umowa Wawrzyniaka z obecnym wygasa na początku lipca.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.