Trybuna zachodnia powinna generować coraz większe zyski dla klubu - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA

Oficjalny cennik prywatnych imprez na trybunie zachodniej

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Jako pierwsi podawaliśmy ceny miejsc w lożach biznesowych na stadionie Legii (10 i 15 tys. za sezon). W pierwszym numerze gazetki "Legia Warszawa" znajdujemy natomiast cennik za loże VIP oraz wynajem sal znajdujących się pod trybuną zachodnią w dni "niemeczowe".

Ceny lóż wahają się od 240 do 360 tysięcy złotych za sezon. Mniej zapłacą te firmy, które zdecydują się na dłuższą współpracę (maksymalnie 5 lat). Sale znajdujące się na poziomie klubu biznesowego można wynajmować na co dzień na różne okazje - urodziny, komunie, wesela. Znajduje się tam miejsce nawet dla 1000 osób, a imprezy mogą się odbywać w kilku oddzielonych salach.

Klub zaprezentował oficjalny cennik. Za wynajem całej sali w klubie biznesowym trzeba zapłacić 45 tysięcy złotych netto, za 1/3 powierzchni 25 tys. Koszt wynajęcia studia telewizyjnego (w narożniku południowo-zachodnim, klub nazywa go sky-boxem) to 15 tysięcy złotych w większość dni lub 30 tysięcy w dniu meczu. Wynajmujący stadion mogą wykorzystać zarówno telebimy na stadionie, jak i bandy reklamowe czy oświetlenie murawy.

Do wspomnianych kwot należy doliczyć obsługę gastronomiczną.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.