Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Nowe ławki rezerwowych na Łazienkowskiej - fot. Woytek
Nowe ławki rezerwowych na Łazienkowskiej - fot. Woytek
Niedziela, 31 lipca 2011 r. godz. 20:34

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Nowe ławki rezerwowych

Redakcja

Pomimo że stadion Legii został w całości oddany do użytku już w maju, piłkarze przez długi czas zasiadali jeszcze na starych ławkach rezerwowych. Podczas sparingowego meczu z Żalgirisem Wilno tymczasowo zostały one zastąpione przez krzesła. Nowe ławki pojawiły się przed spotkaniem z Zagłębiem Lubin.

Siedzenia nie prezentują się tak efektownie jak chociażby na stadionach Lecha, Zagłębia czy Widzewa, ale to i dobrze, bo piłkarze nie powinni mieć ochoty zbyt często na nich zasiadać... Z drugiej strony "genialny pomysł" wykorzystania foteli z trybuny VIP może zawodnikom źle wróżyć ;-)

PS. Ten sam model ławek rezerwowych zainstalował właśnie Piast Gliwice.
fot. Woytek


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!