W czwartek Żyleta wypełni się po brzegi - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Mecz z Gaziantepsporem: Żyleta pełna (akt.)

Mishka - Wiadomość archiwalna

Nie ma już biletów na Żyletę na czwartkowy mecz z Gaziantepsporem. Na pozostałe trybuny dostępnych jest natomiast jeszcze bardzo dużo wejściówek. Trwa sprzedaż biletów przez internet, w kasach Legii oraz na dwóch "wyspach" w centrach handlowych.

Przypominamy, że na ten mecz nie obowiązują karnety na sektory 104-123 oraz 200-227. Karneciarze za bilet zapłacą mniej niż pozostali - dla posiadaczy abonamentów obowiązuje II kategoria cenowa, zaś dla pozostałych pierwsza.

Osoby niepełnosprawne wchodzą na ten mecz na podstawie swoich karnetów na miejsca, które zostały przyznane przed rozpoczęciem bieżącego sezonu.

Mecz Legii z Gaziantepsporem zaplanowano na czwartek 4 sierpnia, na godzinę 19. W pierwszym spotkaniu Legia wygrała w Turcji 1-0.

Kasy będą czynne w dniach:
2-3.08 w godz. 11-19 (kasy 1, 2, 3, 4)
4.08 w godz. 11-19:45 (kasy 1, 2, 3, 4)

Wyspy Legii (sprzedaż biletów od 1.08):
Centrum Handlowe "Blue City" - Aleje Jerozolimskie 179
Centrum Handlowe M1 w Markach - Piłsudskiego 1

Spotkanie z Gaziantepsporem zostało zakwalifikowane jako mecz I kategorii (osoby nieposiadające karnetów) i II kategorii cenowej dla posiadaczy abonamentów na sezon 2011/12. Ceny biletów możecie sprawdzić tutaj. Przypominamy, że wejściówki kodowane są na kartach kibica (nie ma biletów papierowych).

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.