Bilety i karty kibica

Bilety przez Internet

Bilety na mecze Legii można kupować on-line. Opcja dostępna jest pod adresem bilety.legia.com. Aby zakupić bilety innym osobom, należy najpierw wybrać żądane miejsca, a następnie w odpowiednich polach uzupełnić numery kart kibica i numery PESEL osób, dla których bilety będą przeznaczone.

Szczegółowe informacje na temat terminów sprzedaży dostępne będą każdorazowo w newsach na stronie głównej. W sprawie biletów można kontaktować się z Klubem pod adresem pok@legia.pl lub pod nr tel. +48 22 318 20 91.

Bilety w kasach klubowych

Sprzedaż biletów w kasach Legii przy ul. Łazienkowskiej 3 i w Internecie rozpoczyna się kilka dni przed meczem. Informacje o sprzedaży wejściówek na konkretny mecz zamieszczamy w newsach.
Punkt Obsługi Kibica (POK) czynny jest w dniach:
Poniedziałek – piątek 11:00 - 19:00
Sobota 10:00 – 17:00
Niedziela 10:00 – 16:00
Dzień przed meczem 08:00 – 21:00
Dzień meczowy 08:00 – rozpoczęcie drugiej połowy meczu.

Kontakt:
e-mail: pok@legia.pl
tel.: +48 22 318 20 91, +48 22 318 20 79
Telefon czynny w godzinach otwarcia POK.

Plan stadionu Legii

Plan stadionu

Wyrabianie Kart Kibica

W POK można wyrobić Kartę Kibica z funkcjonalnością ZTM, która umożliwia zakup karnetu lub biletu i wejście na mecze Legii rozgrywane na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej 3 oraz zakup biletu okresowego ZTM.

W POK stwarzamy możliwość jednoczesnego wyrabiania nowych Kart Kibica na ośmiu stanowiskach, w których w dni meczowe można również kupić bilety na spotkania Legii. Dzięki temu wyrabiając kartę kibica, po chwili w tym samym miejscu możecie także nabyć wejściówkę.

Aby wyrobić kartę, należy posiadać ze sobą:
- dowód tożsamości ze zdjęciem (w przypadku osób niepełnoletnich potwierdzenie numeru PESEL, np. akt urodzenia, legitymacja ubezpieczeniowa, nowy paszport, dokument ze zdjęciem i ksero dowodu rodzica)
- 20 zł

Wszystkie formalności związane z wyrobieniem karty dokonywane są na miejscu. Aktualny formularz można również ściągnąć stąd i wydrukować. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe. Zdjęcie do karty wykonywane jest na miejscu. Cała operacja trwa 5-10 minut.
Aktualnie obowiązujące wzory karty kibica Legii:

© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.