W środowe popołudnie przed kasami były niewielkie kolejki - fot. Woytek
REKLAMA
REKLAMA

7500 biletów na Gaziantepspor

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Tylko na Żyletę bilety na mecz z Gaziantepsporem rozeszły się jak świeże bułeczki. Na pozostałe trybuny wejściówki sprzedają się znacznie słabiej. Na godz. 9 w kasach pozostało jeszcze ok. 7500 biletów.

Najwięcej wejściówek dostępnych jest na trybunę im. Deyny - ok. 3800. 2800 biletów można kupić jeszcze na sektory trybuny Krytej (w zestawieniu nie uwzględniono sektorów Silver i Gold Club oraz lóż VIP), a ok. 900 na trybunę im. Brychczego (w zestawieniu nie uwzględniono sektorów rodzinnych i sektora gości).
W środę przy kasach na Łazienkowskiej przez cały dzień stała kolejka do punktu wyrabiania kart i do kas biletowych.


Trwa sprzedaż wejściówek przez internet, w kasach Legii oraz na dwóch "wyspach" w centrach handlowych.
Przypominamy, że na ten mecz nie obowiązują karnety na sektory 104-123 oraz 200-227. Karneciarze za bilet zapłacą mniej niż pozostali - dla posiadaczy abonamentów obowiązuje II kategoria cenowa, zaś dla pozostałych pierwsza.

Osoby niepełnosprawne wchodzą na ten mecz na podstawie swoich karnetów na miejsca, które zostały przyznane przed rozpoczęciem bieżącego sezonu.

Kasy czynne będą:
4.08 w godz. 11-19:45 (kasy 1, 2, 3, 4)

Wyspy Legii:
Centrum Handlowe "Blue City" - Aleje Jerozolimskie 179
Centrum Handlowe M1 w Markach - Piłsudskiego 1

Spotkanie z Gaziantepsporem zostało zakwalifikowane jako mecz I kategorii (osoby nieposiadające karnetów) i II kategorii cenowej dla posiadaczy abonamentów na sezon 2011/12. Ceny biletów możecie sprawdzić tutaj. Przypominamy, że wejściówki kodowane są na kartach kibica (nie ma biletów papierowych).

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.