REKLAMA

Bilety na mecz ze Spartakiem: Żyleta pełna!

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się bilety na czwartkowy mecz Legii ze Spartakiem Moskwa. Nie ma już wejściówek na Żyletę (mogą pojawić się ewentualnie pojedyncze bilety ze zwrotów). Na pozostałe trybuny jest jeszcze sporo wejściówek.

Podobnie jak przy okazji meczu z Gaziantepsporem, karneciarzy obowiązuje druga kategoria cenowa, natomiast pozostali będą mogli zakupić bilety w pierwszej kategorii cenowej. System on-line automatycznie zmieni cenę biletu posiadacza karnetu z kategorii pierwszej na kategorię drugą po wyborze miejsca i jego zatwierdzeniu.

Trwa sprzedaż wejściówek przez Internet, na wyspach Legii i w kasach klubowych.

Kasy klubowe czynne będą w dniach:
13.08 w godz. 10:00-17:00
16-17.08 w godz. 11-19
18.08 od godz. 11

Wyspy Legii:
Centrum Handlowe "Blue City" - Aleje Jerozolimskie 179
Centrum Handlowe M1 w Markach - Piłsudskiego 1

Ceny biletów możecie sprawdzić tutaj. Przypominamy, że wejściówki kodowane są na kartach kibica (nie ma biletów papierowych). Na ten mecz nie obowiązują karnety zakupione na sektory 104–123 oraz 200–227. Posiadacze karnetów na sektory rodzinne mogą zakupić bilety wyłącznie w kasach klubowych i na wyspach Legii.

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.