fot. LegiaLive!
REKLAMA

Dużo biletów na mecz ze Spartakiem

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Bardzo dużo biletów zostało jeszcze na czwartkowy mecz Legii ze Spartakiem Moskwa. Od kilku dni nie ma już co prawda wejściówek na Żyletę, ale pozostałe trybuny, poza górnymi sektorami, nie cieszą się zbyt dużym zainteresowaniem kibiców.

Na trybunę im. Deyny dostępnych jest jeszcze ok. 2900 biletów, na trybunę im. Brychczego ok. 950 (zestawienie nie obejmuje sektorów rodzinnych i sektora gości), a na Krytą ok. 2490 (zestawienie nie obejmuje sektorów VIP i sektorów prasowych oraz sektora 123 sąsiadującego z sektorem gości) - stan na środę, na godz. 16:15.

Podobnie jak przy okazji meczu z Gaziantepsporem, karneciarzy obowiązuje druga kategoria cenowa, natomiast pozostali będą mogli zakupić bilety w pierwszej kategorii cenowej. System on-line automatycznie zmieni cenę biletu posiadacza karnetu z kategorii pierwszej na kategorię drugą po wyborze miejsca i jego zatwierdzeniu.

Trwa sprzedaż wejściówek przez Internet, na wyspach Legii i w kasach klubowych.

Kasy klubowe czynne będą w dniach:
17.08 w godz. 11-19
18.08 od godz. 11

Wyspy Legii:
Centrum Handlowe "Blue City" - Aleje Jerozolimskie 179
Centrum Handlowe M1 w Markach - Piłsudskiego 1

Ceny biletów możecie sprawdzić tutaj. Przypominamy, że wejściówki kodowane są na kartach kibica (nie ma biletów papierowych). Na ten mecz nie obowiązują karnety zakupione na sektory 104–123 oraz 200–227. Posiadacze karnetów na sektory rodzinne mogą zakupić bilety wyłącznie w kasach klubowych i na wyspach Legii.

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17 oraz w dniu meczu od godz. 11 do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.