Jakub Wawrzyniak na konferencji prasowej przed meczem ze Spartakiem - fot. Bodziach
REKLAMA

Wawrzyniak: Poradzę sobie z Arim

Bodziach - Wiadomość archiwalna

"Przeciwnik jest bardzo wymagający, ale naszym celem nadrzędnym jest awans do fazy grupowej. Doceniam klasę rywala, ale jest to przeciwnik, którego można pokonać. Liczymy, że kibice będą nas wspierać i pomogą nam odnieść dobry wynik. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Spartak jest mocny w ofensywie. Bardzo ważna w naszej grze będzie dobra organizacja i wzajemna pomoc na boisku. Jestem spokojny, że sobie poradzimy" - mówi przed meczem ze Spartakiem Jakub Wawrzyniak.

Obrońca Legii analizował grę Brazylijczyka Ariego, z którym najprawdopodobniej przyjdzie mu jutro walczyć.

"Oglądałem mecze, przyglądając się jego grze. To wymagający przeciwnik, ale myślę, że jestem sobie w stanie z nim poradzić. Kibice uważają, że Spartak jest w naszym zasięgu, bo widzą naszą dobrą dyspozycję. Jesteśmy pełni pokory, ale jesteśmy zdeterminowani i skoncentrowani. Nigdy nie byłem blisko gry w fazie grupowej europejskich pucharów i jestem przekonany, że jutro zobaczycie bardzo dobry występ w naszym wykonaniu" - powiedział "Wawrzyn".Jakub Wawrzyniak na konferencji prasowej przed meczem ze Spartakiem - fot. Bodziach
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.