Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Rysuje Zbyszek Larwa
Rysuje Zbyszek Larwa
Środa, 17 sierpnia 2011 r. godz. 19:58

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Pozostało 4000 biletów na Spartak. Larwa zaprasza rysunkowo!

Redakcja

Około 4200 biletów pozostało na czwartkowy mecz 4. rundy el. Ligi Europy pomiędzy Legią i Spartakiem Moskwa. Najwięcej wejściówek dostępnych jest na trybunę im. Deyny - ok. 2200. Sprzedaż w internecie trwa non stop, kasy otwarte będą dzisiaj do ostatniego klienta.

Orientacyjna liczba dostępnych biletów (stan na g. 13):
Trybuna im. Deyny - 2100
Trybuna im. Brychczego - 190 (bez sektorów rodzinnych i sektora gości)
Trybuna Kryta - 1950 (bez sektorów VIP i prasowych)

Na Łazienkowskiej szykuje się w czwartek prawdziwe kibicowskie "piekło". Obowiązuje hasło "Wszyscy na Spartak!", choć wygląda na to, że ciężko będzie o komplet publiczności. Dziś "Uzależnieni" wywiesili na wiaduktach w stolicy 15 transparentów zapraszających na mecz.

Wszystkich zachęcamy do zakupu biletów, a tych, którzy mimo wszystko nie pojawią się jutro na stadionie Legii, prosimy o odpowiedź na pytanie w naszej sondzie: Dlaczego nie idziesz na mecz ze Spartakiem?.

Ceny biletów możecie sprawdzić tutaj. Przypominamy, że wejściówki kodowane są na kartach kibica (nie ma biletów papierowych). Na ten mecz nie obowiązują karnety zakupione na sektory 104–123 oraz 200–227. Posiadacze karnetów na sektory rodzinne mogą zakupić bilety wyłącznie w kasach klubowych i na wyspach Legii.

Do zakupu biletu i wejścia na stadion konieczne jest posiadanie karty kibica. Ich wyrabianie (koszt 10 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej. Wyrabianie kart możliwe jest cały czas, aż do rozpoczęcia spotkania. Odbiór już wyrobionych KK odbywa się w kasie numer 4.

Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej bez konieczności posiadania własnej karty kibica (za wyjątkiem sektora rodzinnego).

Poniżej możecie obejrzeć najnowszy rysunek Zbyszka Larwy podsumowujący ostatni mecz i jednocześnie zapraszający na kolejny :-)rys. Zbyszek LarwaZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!