Wypożyczeni: Kontuzje Banasiaka i Zboźnia

Fumen - Wiadomość archiwalna

Ze zmiennym szczęściem grali w minionej kolejce wypożyczeni legioniści. Damian Zbozień zaliczył asystę w meczu z Polonią Warszawa, ale jego zespół przegrał, a on sam doznał kontuzji. Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) wszedł w drugiej połowie, ale nie dokończył spotkania ze względu na uraz. Radosław Mikołajczak i Dawid Dzięgielewski, choć przebywali na murawie pełne 90 minut, nie dali wygranej swoim zespołom.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Koralem Dębnica
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - od 52. do 85. minuty w wygranym 2-1 meczu z Polonią Bytom. Ukarany żółtą kartką
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - od 80. minuty w wygranym 4-1 meczu z Narwią Ostrołęka
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - nie grał w wygranym 4-1 meczu z Narwią Ostrołęka
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Garbarnią Kraków
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Ursusem Warszawa
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 2-0 meczu z KS Polkowice
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Ruchem Zdzieszowice. Ukarany żółtą kartką
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - do 46. minuty w przegranym 1-2 meczu z Polonią Warszawa