Wypożyczeni: Gol Mikołajczaka

Fumen - Wiadomość archiwalna

Udany występ Radosława Mikołajczaka w barwach Elany Toruń. Piłkarz wypożyczony do klubu z "Miasta Aniołów" rozegrał pełne spotkanie i zdobył jedną z bramek, która dała impuls do walki o zwycięstwo. W weekend na murawie nie pojawili się kontuzjowani Wojciech Lisowski z Damianem Zboźniem oraz Paweł Broniszewski.

Wypożyczeni legioniści
Piotr Augustyniak (Kotwica Kołobrzeg) - 90 w wygranym 3-0 meczu z Gryfem Tczew
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - od 64. minuty w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 1-1 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki
Jakub Chrostowski (Legionovia Legionowo) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - do 59. minuty w przegranym 1-2 meczu z Wisłą Puławy
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Orłem Wierzbica
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - nie grał w wygranym 3-2 meczu z Termaliką Bruk-Bet Nieciecza
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w wygranym 3-2 meczu z Energetykiem ROW Rybnik. Strzelec bramki na 2-2 w 63. minucie spotkania. Ukarany żółtą kartką.
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Widzewem Łódź