Fani Pogoni wracają na trybuny stadionu przy ul. Twardowskiego w Szczecinie - fot. Mishka
REKLAMA
REKLAMA

Portowcy wracają na stadion!

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Na sobotnim meczu z Górnikiem Łęczna fani Pogoni będą prowadzili regularny doping, a stadion w końcu powinien zapełnić się na miarę możliwości Portowców. Na początku tygodnia w Szczecinie doszło do ważnego spotkania Granatowo - Bordowych Dzielnic, FC Pogoni oraz grup kibicowskich.

W tym sezonie na większości meczów Pogoni nie było młyna, opraw, a i wyjazdowa forma była daleka od tej z poprzednich lat. Poniedziałkowe spotkanie kibiców było bardzo istotne, bowiem podczas niego postanowiono mobilizację wszystkich grup kibicowskich Pogoni. "(...) Prawda jest taka, że brak zdecydowanych kroków, odważnych decyzji nie pozwoli nam wrócić do należytego poziomu kibicowskiego Pogoni Szczecin. Dlatego wszyscy wspólnie postanowili, iż tak dalej być nie może! Są rzeczy, których niestety nie przeskoczymy, ale nie mogą one nas cofać i utrudniać, dlatego zgodnie mówimy - Wracamy na stadion!" - poinformowali "Portowcy".

Wspaniała atmosfera meczowa wróci na sobotnim spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Największa mobilizacja będzie miała miejsce przy okazji pojedynków z Zawiszą (15 października) i Arką Gdynia (29.X). Portowcy szykują się także na najbliższe wyjazdy - do Płocka zamierzają zorganizować najazd samochodowy (Pogoń otrzyma 1000 biletów), a do Bytomia pojadą pierwszym od dawna pociągiem specjalnym. "O tym że w Szczecinie jest potencjał pokazaliśmy niejednokrotnie. Dlatego wszyscy wierzymy, że nam się uda. Bo Pogoń i Szczecin na to zasługują" - mówią nasi przyjaciele.

Tańsze karty kibica
Klub ze Szczecina wyszedł naprzeciw oczekiwaniom kibiców i obniżył ceny kart kibica, które od tego sezonu wymagane są do wstępu na stadion przy ul. Twardowskiego. Do tej pory możliwe było wyrobienie KK z funkcją płatniczą za 25 złotych. Obecnie możliwe jest wyrobienie karty z podstawową funkcją, czyli kodowania na niej biletów meczowych. Karta kosztuje 10 złotych, a jej mniejszy koszt ma zwiększyć frekwencję na meczach w Szczecinie.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.