Michał Kucharczyk - fot. Woytek

U-21: Polska 0-1 Mołdawia

Woytek - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w Wronkach meczu eliminacji młodzieżowych mistrzostw Europy reprezentacja Polski do lat 21 przegrała 0-1 z Mołdawią. Zwycięską bramkę zdobył w 71. minucie Gheorghe Andronic. W pierwszej jedenastce zagrało dwóch legionistów: Ariel Borysiuk i Michał Kucharczyk. Pierwszy z nich spędził na boisku 90 minut, drugi zszedł po 45 minutach.

Polska 0-1 (0-0) Mołdawia
0-1 - 71 min. Gheorghe Andronic

Polska: 1. Filip Kurto - 5. Maciej Wichtowski, 4. Arkadiusz Jędrych, 3. Grzegorz Krychowiak, 2. Paweł Oleksy - 7. Michał Kucharczyk (46' 15. Miłosz Przybecki), 6. Mateusz Matras (46' 17. Paweł Lisowski), 8. Ariel Borysiuk, 10. Arkadiusz Woźniak, 11. Tomasz Kupisz - 9. Artur Sobiech (80' 14. Paweł Wszołek)

żółte kartki: Grzegorz Krychowiak - Gheorghe Nicologlo, Vadim Costandachi