REKLAMA

Orzełek wróci na koszulki reprezentacji?

Redakcja, źródło: PZPN/ własne - Wiadomość archiwalna

Kilka dni temu PZPN zaprezentował wzór koszulek, w jakich piłkarze reprezentacji Polski występować będą na Euro 2012. Kadra Franciszka Smudy w nowych trykotach zagrała już w dwóch meczach towarzyskich - z Włochami i Węgrami. Na koszulkach zabrakło jednego z najważniejszych elementów - godła naszego kraju, co spotkało się z falą ostrej krytyki ze strony kibiców z całej Polski.
Dzisiaj związek wydał komunikat, w którym informuje, że ponownie "rozważy pojawiające się argumenty, aby znaleźć najlepsze w tej sytuacji i satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie". Nieoficjalnie mówi się, że PZPN wycofa się z tej absurdalnej decyzji i orzeł wróci na koszulki.

Poniżej treść komunikatu:
"Zarząd PZPN wysłuchał bardzo uważnie wszystkich opinii kibiców, przedstawicieli mediów, instytucji i osób związanych z piłką, które wypowiadały się na temat strojów z nowym logotypem reprezentacji Polski. Zważywszy na wagę problemu i rozmiar, jaki przybrała publiczna dyskusja, kierownictwo PZPN zdecydowało, że na jednym z najbliższych posiedzeń rozważy pojawiające się argumenty, aby znaleźć najlepsze w tej sytuacji i satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie."

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.