Maciej Skorża - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Skorża zadowolony z losowania

Redakcja - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek wylosowano pary 1/4 finału Pucharu Polski. Na tym etapie rozgrywek Legia Warszawa zmierzy się z Gryfem Wejherowo. Trener warszawskiego zespołu jest zadowolony z losowania, ale przestrzega przed lekceważeniem przeciwnika. "Teoretycznie wydaje się, że to losowanie było dobre dla nas. Szczególnie jeśli weźmiemy pod uwagę parę Lech - Wisła. Na pewno nie możemy narzekać na zły los. Mieliśmy szczęście.
Wylosowanie trzecioligowej drużyny nie oznacza natomiast automatycznego awansu. Jeszcze trzeba w tym dwumeczu udowodnić swoją wyższość i my musimy to zrobić. Musimy awansować do półfinału. Zdaje się, że drużyna z Wejherowa walczyła już z zespołami z ekstraklasy i dzięki temu, że je wyeliminowała, nadal jest w gronie klubów walczących o Puchar Polski. Na pewno nie możemy sobie pozwolić, żeby zlekceważyć przeciwnika, dlatego moje wypowiedzi w kontekście Gryfa będą zawsze ostrożne, bo nie chciałbym, żeby zawodnicy słuchając wypowiedzi trenera uznali, że mecz wygrali przed wyjściem na boisko" - mówi Maciej Skorża.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.