Maciej Skorża był wściekły po meczu z Cracovią - fot. Mishka/Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Skorża: Jestem wściekły

Tomek Janus - Wiadomość archiwalna

Maciej Skorża (trener Legii): Jestem wściekły po tym meczu. Nie rozumiem, jak mogliśmy stracić tak ważne punkty. Ale zasłużyliśmy na to w pierwszej połowie. Chcieliśmy grać środkiem koronkowe akcje. Na tak ciężkim boisku nie można jednak tak robić. Za mało graliśmy skrzydłami. W drugiej połowie to zmieniliśmy, a po czerwonej kartce dla rywala mieliśmy przewagę. Zabrakło nam jednak cierpliwości. Albo paliliśmy akcje, albo Cracovia nas blokowała.

Podjęliśmy dziś mnóstwo złych decyzji i jesteśmy bardzo źli. To dla nas lekcja pokory, którą musimy odrobić przed wiosną. Musimy pracować nad sytuacją, gdy czas ucieka a nam brakuje goli.

Nie będę komentował pracy arbitrów. Uważam, że robili to, co najlepiej potrafią i nie wypaczyli wyniku meczu. Miałem wątpliwości w sytuacji, gdy zawodnik Cracovii dotknął piłkę ręką w polu karnym. Sędzia ma jednak margines możliwości i podjął taką a nie inną decyzję.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.