Jakub Kosecki zimą odejdzie z Legii - fot. Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kosecki: Zimą muszę odejść

Bodziach, źródło: Gazeta Wyborcza - Wiadomość archiwalna

Wczoraj Fakt informował o tym, że Jakub Kosecki zimą powinien opuścić Legię. Piłkarz nie chce mówić, czy chodzi o powrót do ŁKS-u, ale zapewnia, że chce odejść, by grać jak najwięcej. "W Legii jesienią nie dostałem szansy, choć wcześniej otrzymałem zapewnienie, że będę miał okazję do występów w pierwszym zespole" - mówi Gazecie Wyborczej.

"Myślałem, że w Legii będzie inaczej. Po wyleczeniu kontuzji dostałem od trenera Macieja Skorży zapewnienie, że będę brany pod uwagę przy obsadzaniu pozycji prawego pomocnika. Moim jedynym konkurentem miał być Manu. Tak jednak nie było. Dlatego zimą muszę odejść" - mówi Kosecki, który zapewnia, że nie obawia się ani trochę braku regularnych wypłat w Łodzi. "Teraz liczy się dla mnie tylko gra w piłkę" - uzasadnia swoją decyzję.

"Kosa" chce jak najszybciej wiedzieć, gdzie będzie grał na wiosnę... "I 10 stycznia rozpocząć przygotowania do rundy rewanżowej już z ŁKS-em" - dodaje.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.