Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 9 stycznia 2012 r. godz. 15:18

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Choreo listopada/grudnia: Szlachecki obyczaj

Bodziach

Ultrasi z całej Polski wybrali najlepszą ich zdaniem oprawę meczową zaprezentowaną na polskich stadionach w listopadzie i grudniu 2011 roku. Najlepszą choreografię przygotowali fani Lecha, prezentując szarfy tworzące hasło "Szlachecki obyczaj", a następnie "Chaos podsycaj", w połączeniu ze sporą ilością pirotechniki.

Na miejscu drugim oprawa Korony z meczu z Legią. W TOP 10 znalazły się dwie choreografie legionistów - na miejscu czwartym odwracana kartoniada "Nie jesteśmy aniołami", zaprezentowana na meczu z PSV, zaś na miejscu siódmym prezentacja z meczu z Rapidem Bukareszt: "Total Bestial Brutal".


1. Szlachecki obyczaj (Lech Poznań) - 702 pkt.2. My tu tylko grillujemy (Korona Kielce) - 524 pkt.


3. Bandyci z Traugutta (Lechia Gdańsk) - 514 pkt.4. Nie jesteśmy aniołami (Legia Warszawa) - 323 pkt.5. Sektor kiboli (Wisła Kraków) - 307 pkt.6. Zamiast teleranka (Lechia Gdańsk) - 296 pkt.


7. Total brutal (Legia Warszawa) - 243 pkt.


8. Smok (Wisła Kraków) - 111 pkt.


9. Jebać system (Polonia Bytom) - 46 pkt.


10. Jasna strona mocy (Jagiellonia Białystok) - 44 pkt.


11. Jubileusz (Polonia Warszawa) - 33 pkt.


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!