Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Robert Jaros
fot. Robert Jaros
Poniedziałek, 30 stycznia 2012 r. godz. 14:46

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kącik kolekcjonera: Mini - koszulki (9)

Dariusz Chojnacki

W dzisiejszym odcinku cyklu "Kącik kolekcjonera" przedstawiam bardzo ciekawy zbiór mini-koszulek Legii Warszawa. Właścicielem zbioru jest Robert Jaros, któremu dziękuję za przesłanie zdjęć kolekcji. Kolekcja liczy 25 mini-koszulek, a najstarsze z nich pochodzą z końca lat 90. Koszulki te wykonane są z materiałów tekstylnych i w większości przypadków mocowane są na tzw. "przyssawkę".

Jak widzicie na zamieszczonych poniżej zdjęciach, zbiór prezentuje się bardzo efektownie.

Bardzo dziękuję kolejnym osobom za kontakt i nadesłanie zdjęć posiadanych pamiątek Legii. Niektóre z nich są bardzo interesujące i niebawem zostaną zamieszczone w kolejnych odcinkach naszego kącika.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub sugestie co do prowadzonego Kącika Kolekcjonera, lub posiadacie ciekawe pamiątki dotyczące naszego klubu, proszę o kontakt na adres: darek.chojnacki@legionisci.com.


Kolekcja Roberta Jarosa:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!