Srdja Kneżević zapewnił wygraną Boracowi - fot. turi / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Dzięgielewskiego, Zboźnia i... Kneżevicia

Fumen - Wiadomość archiwalna

W miniony weekend większość piłkarzy wypożyczonych z Legii miała okazję wybiec na boisko. Szczególne powody do radości mieli Damian Zbozień oraz Dawid Dzięgielewski, którzy mieli swój udział przy wygranych swych zespołów. Sposobu na Lecha Poznań nie znalazł Jakub Kosecki, który przez 75 minut przebywał na murawie. Ponadto 3 punkty dla Boraca zapewnił Srdja Kneżević.

Bilans wypożyczonych legionistów
Marijan Antolović (Borac Banja Luka) - wygrana 1-0 z Olimpikiem Sarajewo
Srdja Kneżević (Borac Banja Luka) - wygrana 1-0 z Olimpikiem Sarajewo. Strzelec jedynej bramki w 50. minucie spotkania.
Adam Banasiak (Olimpia Elbląg) - 90 minut w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Marcin Bochenek (Arka Gdynia) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Flotą Świnoujście
Paweł Broniszewski (Legionovia Legionowo) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Radomiakiem Radom
Dawid Duda (Znicz Pruszków) - nie grał w zremisowanym 0-0 meczu z Wisłą Puławy
Dawid Dzięgielewski (MKS Kutno) - do 85. minuty w wygranym 2-1 meczu z Włókniarzem Zelów. Strzelec bramki na 1-0 w 13. minucie.
Jakub Kosecki (Lechia Gdańsk) - do 75. minuty w przegranym 1-2 meczu z Lechem Poznań
Mateusz Lisiecki (Olimpia Elbląg) - nie grał w przegranym 0-2 meczu z Wartą Poznań
Wojciech Lisowski (Piast Gliwice) - 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z LKS Nieciecza. Ukarany żółtą kartką.
Radosław Mikołajczak (Elana Toruń) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Energetykiem ROW Rybnik
Piotr Wasikowski (Chojniczanka Chojnice) - od 59. minuty w przegranym 0-1 meczu z Miedzią Legnica. Ukarany żółtą kartką.
Damian Zbozień (GKS Bełchatów) - 90 minut w wygranym 2-0 meczu z Jagiellonią Białystok. Strzelec bramki na 2-0 w 7. minucie spotkania.