Kibice Legii w Kielcach - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia nie przekazała danych kibiców do PZPN

Woytek, źródło: własne / legia.com - Wiadomość archiwalna

W poniedziałek PZPN poinformował, że bilety na neutralne sektory na mecz Pucharu Polski będą mogli kupować jedynie członkowie Klubu Kibica Reprezentacji Polski, którzy jednocześnie nie są zarejestrowanymi kibicami Legii Warszawa i Ruchu Chorzów. PZPN nie ma jednak możliwości dokonania takiej weryfikacji i selekcji kibiców. Głos w tej sprawie zabrała Legia Warszawa.

Poniżej prezentujemy treść komunikatu klubu:

"Legia Warszawa informuje, że nie przekazała Polskiemu Związkowi Piłki Nożnej, ani żadnej z firm pośredniczących w dystrybucji biletów na mecz finałowy o Puchar Polski danych Kibiców zarejestrowanych w klubowej bazie danych, gdyż stanowiłoby to naruszenie przepisów ustawy o ochronie danych osobowych. Klub nigdy nie udostępniał nieuprawnionym podmiotom danych posiadaczy Kart Kibica".

- - -

W tej sytuacji PZPN nie ma prawa odmówić sprzedaży biletu na sektor neutralny żadnemu kibicowi Legii Warszawa. Trzeba jedynie być zarejestrowanym w Klubie Kibica Reprezentacji Polski.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.