Piotr Zygo wrócił na stanowisko prezesa klubu, Paweł Kosmala odchodzi z Legii - fot. Mishka / legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Zygo prezesem Legii! Kosmala odwołany

źródło: KP Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

W dniu 8 maja br. odbyło się posiedzenie Rady Nadzorczej Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa S.S.A. Na posiedzeniu została podjęta decyzja o zmianach w kierownictwie Spółki. Paweł Kosmala został odwołany z funkcji Prezesa Zarządu. Jednocześnie Rada Nadzorcza powierzyła pełnienie obowiązków Prezesa Piotrowi Zygo dotychczasowemu Wiceprezesowi Zarządu - poinformował Klub Piłkarski Legia Warszawa.
W dwuosobowym Zarządzie pozostaje Rafał Wyszomierski.

W Klubie nastąpiły także zmiany w pionie sportowym. Leszek Miklas został odwołany z dniem dzisiejszym z funkcji Dyrektora Sportowego. Pozostaje on w Klubie i będzie odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe oraz za kontakty z Ekstraklasą S.A.

Decyzja dotycząca obsady stanowiska trenera I zespołu zostanie podjęta do końca maja.

Ponadto Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy powołało w dniu dzisiejszym Radę Nadzorczą Klubu Piłkarskiego Legia Warszawa S.S.A. na kolejną kadencję. W skład Rady Nadzorczej wchodzą:
• Wojciech Kostrzewa – Przewodniczący
• Renata Kacprzak-Wielgat
• Dariusz Mioduski
• Michał Tomczak
• Piotr Tyborowicz


Grudzień 2005. Piotr Zygo i Paweł Kosmala podpisują porozumienie z SKLW - fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.