Franciszek Smuda - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Smuda: Gol miał za mało dobrych meczów

Bodziach, źródło: Polska the Times - Wiadomość archiwalna

Franciszek Smuda w ostatnich miesiącach uważnie przyglądał się Januszowi Golowi z Legii, ale ostatecznie nie zdecydował się włączyć go do kadry na Euro 2012. "Gol ma 27 lat i grał w tej ekstraklasie mniej więcej tyle co Wolski, który ma 19 lat. Miał kilka meczów bardzo słabych, kilka dobrych jak ten we Wrocławiu, który obserwowałem na stadionie. Za mało" - mówi w rozmowie z Polską Franciszek Smuda.

Selekcjoner nie przekreśla szans Jakuba Wawrzyniaka na grę w podstawowym składzie w meczu z Grecją. "(...) Co do Boenischa, to upierałem się, że będzie gotowy na Euro i jest. Co oczywiście nie przekreśla szans Wawrzyniaka na mecz z Grecją" - mówi Smuda.

Według Smudy Legia w minionym sezonie, mimo że nie zdobyła mistrzostwa, prezentowała się lepiej niż we wcześniejszych rozgrywkach i przy Łazienkowskiej zbyt pochopnie zwolniono Macieja Skorżę. "Legia wcale tak mało nie osiągnęła. Zrobili postęp w stosunku do ubiegłego roku. Zdobyli Puchar, zajęli trzecie miejsce, powalczyli w europejskich pucharach. Uważam, że nie powinni zwalniać Skorży. U nas za szybko zwalnia się trenerów" - mówi Polsce.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.